WK73S2ATTD1R18F
MFR.Part #
WK73S2ATTD1R18F
JLCPCB Part #
C3915160
Description
-55℃~+155℃ 1.18Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS