WK73R3ATTE750J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R3ATTE750J
JLCPCB Part #
C4127944
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS