WK73R3ATTE430J
MFR.Part #
WK73R3ATTE430J
JLCPCB Part #
C346172
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 43Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS