WK73R3ATTE391J
MFR.Part #
WK73R3ATTE391J
JLCPCB Part #
C3924030
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS