WK73R3ATTE360J
MFR.Part #
WK73R3ATTE360J
JLCPCB Part #
C340333
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 200V 36Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS