WK73R3ATTE271J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R3ATTE271J
JLCPCB Part #
C4068474
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS