WK73R2JTTE910J
MFR.Part #
WK73R2JTTE910J
JLCPCB Part #
C4352926
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 91Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS