WK73R2JTTE9093F
MFR.Part #
WK73R2JTTE9093F
JLCPCB Part #
C3959695
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS