WK73R2JTTE8453F
MFR.Part #
WK73R2JTTE8453F
JLCPCB Part #
C3993215
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS