WK73R2JTTE8452F
MFR.Part #
WK73R2JTTE8452F
JLCPCB Part #
C4070716
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS