WK73R2JTTE824J
MFR.Part #
WK73R2JTTE824J
JLCPCB Part #
C4275737
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 820kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS