WK73R2JTTE8203F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R2JTTE8203F
JLCPCB Part #
C4147155
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS