WK73R2JTTE8200F
MFR.Part #
WK73R2JTTE8200F
JLCPCB Part #
C2480804
Package
Wide1812
Description
-55℃~+155℃ 1W 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Wide1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS