WK73R2JTTE8063F
MFR.Part #
WK73R2JTTE8063F
JLCPCB Part #
C4052689
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS