WK73R2JTTE7870F
MFR.Part #
WK73R2JTTE7870F
JLCPCB Part #
C4145225
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS