WK73R2JTTE6981F
MFR.Part #
WK73R2JTTE6981F
JLCPCB Part #
C4010817
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.98kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS