WK73R2JTTE4642F
MFR.Part #
WK73R2JTTE4642F
JLCPCB Part #
C6925644
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS