WK73R2JTTE4122F
MFR.Part #
WK73R2JTTE4122F
JLCPCB Part #
C4051542
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 41.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS