WK73R2JTTE30R1F
MFR.Part #
WK73R2JTTE30R1F
JLCPCB Part #
C3954793
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS