WK73R2JTTE2612F
MFR.Part #
WK73R2JTTE2612F
JLCPCB Part #
C4196113
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 26.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS