WK73R2JTTE163J
MFR.Part #
WK73R2JTTE163J
JLCPCB Part #
C4251858
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS