WK73R2JTTE161J
MFR.Part #
WK73R2JTTE161J
JLCPCB Part #
C4306329
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS