WK73R2JTTE1433F
MFR.Part #
WK73R2JTTE1433F
JLCPCB Part #
C4290456
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS