WK73R2JTTE1403F
MFR.Part #
WK73R2JTTE1403F
JLCPCB Part #
C4228175
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS