WK73R2JTTE13R3F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R2JTTE13R3F
JLCPCB Part #
C4240209
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS