WK73R2JTTE1151F
MFR.Part #
WK73R2JTTE1151F
JLCPCB Part #
C4229548
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS