WK73R2BTTD7320F
MFR.Part #
WK73R2BTTD7320F
JLCPCB Part #
C6000843
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS