WK73R2BTTD2873D
MFR.Part #
WK73R2BTTD2873D
JLCPCB Part #
C5831155
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS