WK73R2BTTD2701D
MFR.Part #
WK73R2BTTD2701D
JLCPCB Part #
C6604948
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS