WK73R2BTTD21R0F
MFR.Part #
WK73R2BTTD21R0F
JLCPCB Part #
C340328
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 200V 21Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS