WK73R2ATTD133J
MFR.Part #
WK73R2ATTD133J
JLCPCB Part #
C4302513
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS