WK73R1JTTD754J
MFR.Part #
WK73R1JTTD754J
JLCPCB Part #
C3924794
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS