WK73R1JTTD5233F
MFR.Part #
WK73R1JTTD5233F
JLCPCB Part #
C4165213
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS