WK73R1JTTD331J
MFR.Part #
WK73R1JTTD331J
JLCPCB Part #
C4099738
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS