WK73R1JTTD132J
MFR.Part #
WK73R1JTTD132J
JLCPCB Part #
C3930127
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS