WK73R1JTTD124J
MFR.Part #
WK73R1JTTD124J
JLCPCB Part #
C3914032
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS