WK73R1ETTP622J
MFR.Part #
WK73R1ETTP622J
JLCPCB Part #
C3984163
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS