WG732HTTE8R2K
MFR.Part #
WG732HTTE8R2K
JLCPCB Part #
C4123617
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 8.2Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS