UR73VD2BTTD20L0F
MFR.Part #
UR73VD2BTTD20L0F
JLCPCB Part #
C782254
Description
-55℃~+155℃ 20mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS