UR73VD2BTTD10L0F
MFR.Part #
UR73VD2BTTD10L0F
JLCPCB Part #
C4027867
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 10mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS