UR732BTTDR100F
MFR.Part #
UR732BTTDR100F
JLCPCB Part #
C2480035
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS