UR732BTTD39L0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
UR732BTTD39L0F
JLCPCB Part #
C4346978
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 39mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS