TLRH3AWTTER270F
MFR.Part #
TLRH3AWTTER270F
JLCPCB Part #
C4192791
Description
-65℃~+170℃ 270mΩ 2W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS