TLRH3AWTTE75L0F
MFR.Part #
TLRH3AWTTE75L0F
JLCPCB Part #
C4247398
Description
-65℃~+170℃ 2W 75mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS