TLRH3AWTTE18L0F
MFR.Part #
TLRH3AWTTE18L0F
JLCPCB Part #
C4257241
Description
-65℃~+170℃ 18mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS