TLRH3APTTE25L0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
TLRH3APTTE25L0F
JLCPCB Part #
C4143277
Description
-65℃~+170℃ 25mΩ 5W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS