TLR3AWDTE3L00F75
MFR.Part #
TLR3AWDTE3L00F75
JLCPCB Part #
C4347998
Description
-65℃~+155℃ 2W 3mΩ ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS