TLR3APDTEL750F75
MFR.Part #
TLR3APDTEL750F75
JLCPCB Part #
C3939885
Description
-65℃~+170℃ 0.75mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS