TLR3APDTE9L00F50
MFR.Part #
TLR3APDTE9L00F50
JLCPCB Part #
C4313640
Description
-65℃~+170℃ 3W 9mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS