TLR3APDTE8L00F50
MFR.Part #
TLR3APDTE8L00F50
JLCPCB Part #
C4008598
Description
-65℃~+170℃ 3W 8mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS